Fikret Taçyıldız

21 Eki 2021

Telefon:05068700968
E-Posta:info@crownstaraluminyum.com
Fikret Taçyıldız
İlan Mesajı:

Alüminyum ve Giydirme Cephe sistemleri üzerine üretim ve uygulama yapan firmamızın İzmir \ Bornova ofisi için çalışma arkadaşları aramaktayız. Üç boyutlu modelleme ve render alabilen, autocad ile imalat çizimleri hazırlayabilen, üretim ve uygulama aşamalarının koordinasyonunu sağlayabilen mimar ve\veya iç mimar çalışma arkadaşları aramaktayız.

BALIKLI MİMARLIK

18 Eki 2021

Telefon:05323024024
E-Posta:baliklimimarlik@gmail.com
BALIKLI MİMARLIK
İlan Mesajı:

•İzmir/Alsancak’ta bulunan ofisimizde yer almak üzere üniversitelerin Mimarlık ve İç mimarlık bölümlerinden mezun • Ofis ve şantiye ortamında çalışacak ve aktif araç kullanacak, • Mimari ve görsel sunum programlarına hakim, • Mimari ve iç mimari projelerde yer alacak, • Malzeme ve detay bilgisine sahip, tasarım yönü güçlü ve vizyon sahibi, • Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, • Benzer pozisyonda en az 3 yıl tecrübeli Mimar ekip arkadaşları arıyoruz. Detaylı özgeçmiş ve portfolyo ile yapılacak başvurular dikkate alınacaktır.

Serhan ACAR METAL

15 Eki 2021

Telefon:-
E-Posta:binnaz@acar-metal.com
Serhan ACAR METAL
İlan Mesajı:

İzmir Kemalpaşa ilçesinde bulunan, Alüminyum ve Giydirme Cephe Sektörünün önde gelen isimlerinden olan Firmamızda ;


3d model hazırlayacak ve render alabilecek,

İmalat, Uygulama ve detay çizimlerini yapabilecek

Şantiyede saha uygulamalarının kontrolünde görev alacak;

Saha ekibi koordinasyonu ve uygulamaları sevk ve kontrol edecek,

İşveren ile iletişim sağlayacak,

İşi benimseyip, sahiplenecek

Mimar veya iç mimar çalışma arkadaşı aramaktayız. 

Uğur EKİCİ

06 Eki 2021

Telefon:05063452434
E-Posta:cv@dasturkey.com
Uğur EKİCİ
İlan Mesajı:

Mimarlık bölümlerinden mezun, - Sektörde en az 3 yıl iş tecrübesi olan , - Tasarım, Çizim , office vb programları etkin kullanabilen , -Diksiyonu düzgün, iletişim becerileri kuvvetli, sağlık sorunları olmayan ,tercihen 'prezentabl'. -Tam zamanlı olarak 'konut ve ticari yapı projelerinde' görev verilecektir. (-Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,) İşe alınan adayların İzmir de ikamet etmesi istenecektir. İlgilenen arkadaşlar; cv@dasturkey.com adresine cv'lerini iletebilirler.

UTKAN YILDIRIM DESIGN

06 Eki 2021

Telefon:05546713234
E-Posta:cansinselinozen@gmail.com
UTKAN YILDIRIM DESIGN
İlan Mesajı:

3Ds max , Sketch-up,Autocad programlarına hakim ,ileri seviye render alma yeteneğine sahip , mobilya malzeme detaylarına hakim , şantiye uygulama tecrübesi olan takım arkadaşı arıyoruz. Portfolyo ve Cv nizi cansinselinozen@gmail.com adresine gönderebilirseniz size dönüş sağlayabiliriz .

Golden mimarlık- seray erol

06 Eki 2021

Telefon:05321318273
E-Posta:goldenraf35@hotmail.com
Golden mimarlık- seray erol
İlan Mesajı:

Golden mimarlık firmasında autocad,3 ds max programlarına iyi derecede hakim tam zamanlı mimar arkadaş alınacaktır . goldenraf35@hotmail.com

KAS Ltd Şti

01 Eki 2021

Telefon:05337485756
E-Posta:cv@kascert.com
KAS Ltd Şti
İlan Mesajı:

Kentsel dönüşüm projeleri de dahil , konut villa ve benzeri yapı projelerinde tam zamanlı olarak görevlendirilmek üzere, tecrübeli mimar ihtiyacımız bulunmaktadır . İzmir de çalışmış adaylar tercih sebebidir. Adayların özgeçmişlerinicv@kascert.com göndermeleri gerekmektedir. Seçilen adaylar ile önce online sonra yüz yüze mülakat yapılarak işe alım süreci gerçekleştirilecektir.

VOLKAN KARATAŞ/BULUT PARK İNŞAAT.

30 Eyl 2021

Telefon:532-3134830
E-Posta:volkankaratas1976@gmail.com
VOLKAN KARATAŞ/BULUT PARK İNŞAAT.
İlan Mesajı:

Balçova Belediyesi Kültür Merkezi İnşaatı tamamlama işi ile alakalı ; mezuniyet tarihi 2011 ve daha önceki yıllar olmak üzere en az 5 yıl yapı / şantiye tecrübesi olan \'\'MİMAR\'\' arkadaşımız ile çalışmayı arzu eder ; İlgilenen arkadaşlarımızın mail yolu ile cv yada bilgilerini iletmesini rica ederiz. Saygılarımızla.

gültekin ince

30 Eyl 2021

Telefon:05388436260
E-Posta:ebru@inc-insaat.com.tr
gültekin ince
İlan Mesajı:

B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, En az 3 yıl ofis ve şantiye deneyimi olan, İyi derecede Autocad ve MS Office programlarını kullanabilen, İş güvenliği mevzuatına hakim, Takım çalışmasına yatkın ve sorumluluk sahibi, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Koordinasyon, planlama ve problem çözme yeteneklerine sahip, Gerektiğinde şantiyede, gerektiğinde ise ofiste çalışabilecek, Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olmaları beklenmektedir. İŞ TANIMI Hakediş, yeni birim fiyat, mukayese, kesin hesap, proje okuma, keşif, metraj, ataşman, yaklaşık maliyet, ihale dosyası konularının uygulama ve takibi, Saha imalatlarının yerinde takip edilmesi, imalatların teknik şartname ve projelere uygunluğunun denetlenmesi ve günlük/haftalık/aylık raporlama yapılması, bizimle çalışacak takım arkadaşı aramaktayız..İNC İNŞAAT

AlpayTekin Architecture

28 Eyl 2021

Telefon:05553005264
E-Posta:mim.alpaytekin@gmail.com
AlpayTekin Architecture
İlan Mesajı:

İzmir, Balçova\'da bulunan ofisimize, mimarlık ve kentsel tasarım yarışma projelerinde yarı-zamanlı çalışmak üzere, tercihen yakın mevkilerde ikamet eden, şehir bölge plancısı ve peyzaj mimarı ekip arkadaşları aranmaktadır. İlgilenenler cv ve portfolyoları ile mail adresimiz aracılığı ile pozisyon için başvurabilirler.

Dilara Kayserili

28 Eyl 2021

Telefon:05530237060
E-Posta:dilarakayserili@gmail.com
Dilara Kayserili
İlan Mesajı:

Buca Kaynaklar\'da bulunan alüminyum ve cephe sistemleri atölyemizde çalışmak üzere tecrübeli / tecrübesiz bayan çalışma arkadaşı arıyoruz.

No.210 Mimarlık

24 Eyl 2021

Telefon:05058587024
E-Posta:ozgunozalp@no210mimarlik.com
No.210 Mimarlık
İlan Mesajı:

İzmir/Urla\'da yer alan ofisimizde tam zamanlı çalışmak üzere; -Üniversitelerin ilgili bölümünden mezun, -Archicad ve Lumion programlarını ileri derecede kullanabilen, -İmar mevzuatlarına ve ruhsat süreçlerine hakim, -Tercihen aktif araç kullanabilen, -Sorumluluk sahibi, disipli çalışma arkadaşı arıyoruz. İlgilenen meslektaşlarımızın CV ve portfolyolarını mail adresimize göndermelerini rica ederiz.

OCADO MİMARLIK

24 Eyl 2021

Telefon:0232 364 32 33
E-Posta:info@ocadomimarlik.com
OCADO MİMARLIK
İlan Mesajı:

• En az 5 yıl mimari ofis tecrübesi olan, • Mimari uygulama projeleri ve statik , mekanik, elektrik proje koordinasyonları konusunda deneyimli, • 3 boyutlu modelleme ve render programları kullanımında iyi seviyede, • Belediye projeleri ve imar yönetmelikleri konusunda deneyimli, • Yoğun çalışma temposuna ve ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek mimar takım arkadaşları arıyoruz. İlgilenenlerin \"info@ocadomimarlik.com\" adresine cv ve \"link\" ile portfolyalarını göndermeleri rica olunur.

ALS Mimarlık

24 Eyl 2021

Telefon:05355066615
E-Posta:info@alsmimarlik.com
ALS Mimarlık
İlan Mesajı:

İzmir Bayraklı ofisimizde çalışmak üzere en az 3 yıl mimari ofis deneyimi olan, uygulama projesi çizim tekniklerine, mimari çizim programlarına ve imar yönetmeliklerine hakim, belediye ruhsat sürecini yönetebilecek, disiplinli ve sorumluluk sahibi mimar ekip arkadaşı arıyoruz. İlgilenen adayların cv ve portfolyolarını pdf formatında mail adresine iletmelerini rica ederiz.

DİF MOBİLYA DEKORASYON

21 Eyl 2021

Telefon:05312365291
E-Posta:dogukann.sezgen@gmail.com
DİF MOBİLYA DEKORASYON
İlan Mesajı:

Özel mobilya üretimi yapan firmamıza iyi derecede autocad ve 3d modelleme programları bilen , mobilya malzeme ve detaylarına hakim ; iç mimar ve mimar çalışma arkadaşları alınacaktır .

Pınar ATAŞ

16 Eyl 2021

Telefon:05325834268
E-Posta:info@meptasmuhendislik.com.tr
Pınar ATAŞ
İlan Mesajı:

Mimar Ekip Arkadaşı Arıyoruz, İzmir Bornova ofisimizde çalışmak üzere en az 3 yıl mimari ofis deneyimi olan, uygulama projesi çizim tekniklerine, mimari çizim programlarına ve imar yönetmeliklerine hakim, belediye ruhsat sürecini yönetebilecek, B sınıfı ehliyeti olan , disiplinli ve sorumluluk sahibi ekip arkadaşları arıyoruz. İlgilenen adayların cv ve portfolyolarını mail adresine iletmelerini rica ederiz

MESKEN MIMARLIK

16 Eyl 2021

Telefon:05422419060
E-Posta:info@meskenmimarlik.net
MESKEN MIMARLIK
İlan Mesajı:

Urla proje ofimizde görev almak üzere üniversitelerin mimarlık bölümünden mezun lumion veya twinmotion programlarını ileri derecede kullanan, sunum ve görselleştirme deneyimi olan, uygulama projelerinde tecrübeli MİMAR takım arkadaşı aramaktayız. *Cv ve portfolya için mail adresimiz :info@meskenmimarlik.net

Vero Concept Mimarlık

14 Eyl 2021

Telefon:0232 361 51 71
E-Posta:cv@vero-concept.com
Vero Concept Mimarlık
İlan Mesajı:

Mimari ve iç mimari proje yapan ofisimiz için görselleştirme uzmanı aramaktayız. 3D Max ile Vray veya Corona Render motorlarını kullanan adayların güncel CV ve Portfolyolarınıcv@vero-concept.com adresine göndermelerini rica ederiz.

ENİS POLAT

14 Eyl 2021

Telefon:05332376477
E-Posta:kayaadilan@gmail.com
ENİS POLAT
İlan Mesajı:

DENİZLİ KALE İÇİ SOKAK SAĞLIKLAŞTIRMA PROJEMİZİN ŞANTİYESİNDE ÇALIŞMAK ÜZERE; METRAJ, ATAŞMAN HAZIRLAYABİLEN, SAHAYI KONTROL EDEBİLECEK, AHŞAP DOĞRAMA İŞLERİNİN TAKİBİNİ YAPABİLECEK 5 YILLIK TECRÜBELİ KADIN MİMAR ÇALIŞMA ARKADAŞI ARAMAKTAYIZ.

4Dizayn Mimarlık

14 Eyl 2021

Telefon:0 532 7988769
E-Posta:kguray@superonline.com
4Dizayn Mimarlık
İlan Mesajı:

MİMARİ UYGULAMA PROJE ÇİZİMİ İÇİN takım arkadaşı arıyoruz. İzmir Buca ofisimizde çalışmak üzere , kamuya ve özel sektöre uygulama projesi ve ruhsat projesi hizmeti veren firmamıza; autocad programı konusunda uzman seviyesinde olan , revit programını bilen , mimari uygulama proje çizimi konusunda en az 5 sene deneyimli, yürürlükteki imar mevzuatlarını bilen , belediye takip sürecine hakim ve diğer mühendislik proje grupları ile koordineli çalışabilecek Mimar/Tekniker arıyoruz. Başvurular için cv ve portfolyolarınızıkguray@superonline.com ‘adresine gönderebilirsiniz.www.4dizayn.com.tr