GÖKHAN HULAT

10 Oca 2022

Telefon:5417413514
E-Posta:bjkgkhan@gmail.com
GÖKHAN HULAT
İlan Mesajı:

MERHABALAR.

2018 YILI MİMARLIK MEZUNUYUM. İZMİR İLÇELERİNDE YÖNETMELİKLERE UYGUN ETÜT VE UYGULAMA PROJELERİ ÇİZMEKTEYİM. ÇALIŞMALARIMI FREELANCE(UZAKTAN) YAPMAKTAYIM. İLGİLENENLER İLETİŞİME GEÇEBİLİRLER. SAYGILARIMLA.

EKİN BURAK PER

03 Oca 2022

Telefon:05437373546
E-Posta:ekinburakper@gmail.com
EKİN BURAK PER
İlan Mesajı:

İnşaat teknolojisi ve Mimarlık okudum.Stajlarım kamuda ve uzun süreli stajlardı. Mezun olduktan sonra eğitimler sertifika programlarına katılarak,  piyasada 3 boyut ve projeler yaparak da kendimi geliştirdim. 2018 yazından beri çeşitli projelerin çeşitli birimlerinde görev aldım.( Proje, 3 Boyut, belediye ruhsat takibi, kontrol mimarı, Şantiye şefi) Profesyonel olarak Revit, Lumion, Photohsop, Office programları. Orta seviye olarak Archicad , Twinmotion, Autocad, Adobe illustrator ve İndesign programlarını kullanıyorum. Sigara kullanmıyorum. 

PINAR TOKABAŞ

30 Ara 2021

Telefon:05369372051
E-Posta:pinar.mimarlik@hotmail.com
PINAR TOKABAŞ
İlan Mesajı:
Proje ve Uygulama Denetçisi Mimar olarak iş arıyorum.İzmir veya Manisa'da çalışabilirim.22 yıllık yüksek mimarım.3 yıllık yapı denetim tecrübem var.
Veya Tam zamanlı olarak Dizayn Ofis Mimarı olarak da çalışabilirim.Karsiyaka da ikamet ediyorum.Detayli cv ve Portfolyamı gönderebilirim.Autocad,İdecad,Archicad programları ni çok iyi seviyede kullanıyorum.İyi çalışmalar.

Didem İrem Eray

26 Ara 2021

Telefon:05064519593
E-Posta:didemiremeray@gmail.com
Didem İrem Eray
İlan Mesajı:
2018 yılı Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık bölümü mezunuyum. 2019 yılında kazandığım Macar devlet bursu ile Macaristan'da Kentsel Tasarım üzerine yüksek lisansımı Haziran 2021 itibarı ile tamamladım. Öğrenmekten keyif alan, detaycı, kararlı bir yüksek mimarım. Yaptığı işe değer veren, azimli bir takım ile birlikte ilerlemeyi hedefliyorum. Autodesk Revit, ArchiCAD, AutoCAD, Adobe Photoshop, Lumion programlarını kullanmaktayım. B sınıfı ehliyetim var, aktif olarak araç kullanıyorum. Şantiye veya ofis, tam zamanlı çalışabileceğim iş imkanı arıyorum. İlgililere iletişime geçilmesi halinde Özgeçmiş ve Portfolyomu ileteceğim. Teşekkürler

abdullah üren

19 Ara 2021

Telefon:5538525606
E-Posta:abdullahurennn@gmail.com
abdullah üren
İlan Mesajı:
Çukurova Üniversitesi 2016 mezunuyum. Mezun olduğumdan bu yana ağırlıklı olarak ince işlerde çalıştım. Bunun dışında metraj, keşif, hakediş işlerinde, detay çizimi ve uygulamasında, ofis ortamında teknik çizimlerde bulundum. Çalıştığım şantiyeler şehir hastanesi, villa tadilatı, cafe ve kamu kurumlarında bulundum. İstenildiği takdirde CV gönderebilirim.

Ezgi İşlek

15 Ara 2021

Telefon:05079219641
E-Posta:ezgisari26@gmail.com
Ezgi İşlek
İlan Mesajı:
Proje ve uygulama Denetçisi Mimar olarak görev alabileceğim yapı denetim firması arıyorum.11 yıllık mimarim uzaktan projelerini çizebileceğim mimarlık ofisleri iletişime geçebilir.
Saygılarımla

ONUR TANRIVERDİ

10 Ara 2021

Telefon:05422648784
E-Posta:onurtanriverdi101@gmail.com
ONUR TANRIVERDİ
İlan Mesajı:
Dicle Üniversitesi 2020 yılı mezunuyum. Mezun olduktan hemen sonra Van'da bir akaryakıt şirketi marketinin proje çizim ve tasarımını, şantiye takibini üstlendim. 2 ay süren bu projeden sonra Eylül 2020'de Muğla Bodrum'da 80 dairelik bir sitenin ince işler kısmında detay çizim ve 3D görselleştirme, şantiye takibi, malzeme tedarik ve kontrolü, hakediş ve metraj işlerini üstlenerek işe başladım. Bu süre zarfında Bodrum'da Torba Sitesi ve Gölköy Evleri gibi projelerin tasarım ve 3D görselleştirmesini üstlendim. Archicad, Autocad, Lumion, Photoshop ve Sketchup programlarını aktif olarak kullanmaktayım. İşini düşünen, seven ve ekip çalışmasına yatkın biriyim. Hem kendimi geliştirmek hem de istenilen verimi sağlamak konusunda oldukça istekliyim. İlgilenenlerle cv ve portfolyomu paylaşabilirim.

Sevcan Altundal Gül

02 Ara 2021

Telefon:05455169045
E-Posta:altundalsevcan@gmail.com
Sevcan Altundal Gül
İlan Mesajı:

Merhaba; 

2016 yılında tamamladığım mimarlık lisans eğitimimin hemen sonrasında İstanbul’daki anıtsal tarihi eserlerin (Nişantaşı Anadolu Lisesi, Molla Çelebi Camii, Kariye Müzesi, Ramazan Efendi Camii) şantiyelerinde Saha Mimarı ve Dizayn Ofis Mimarı olarak görev aldım. 2018 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Fakültesinin Restorasyon anabilim dalında başladığım yüksek lisans eğitimimle beraber İzmir’e yerleştim. Smyrna Antik Kenti kazıları mimari ekibinde iki kazı dönemi çalıştım. Aynı zamanda İzmir kırsalında yer alan bazı tarihi konut yapılarının rölöve-restitüsyon-restorasyon projelerini çizdim. Autocad, Archicad, Photoshop, Twinmotion, Lumion ve Office programlarına hakimim. Restorasyon şantiyesi öncelikli olmak üzere ofis ve-veya şantiye çalışma ortamı aramaktayım. İlgilenenlere Özgeçmiş bilgilerimi gönderebilirim.

Mert Sevük

30 Kas 2021

Telefon:05445375733
E-Posta:mertsevuk11@gmail.com
Mert Sevük
İlan Mesajı:
Pamukkale Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Mimarlık bölümü 2021 yılı mezunuyum. Kendimi mimarlık ve tasarım alanında geliştirmek ve bu alanda yapılan her türlü çalışmayı takip ederek kendi üretimlerime yenilikler katmak istiyorum. 2d çizimler, 3d boyutlu görselleştirmeler ve sunum paftaları tekniklerinin dışında hobi olarak grafik tasarımı ile ilgili çalışmalar yapmaktayım. Tasarımı kapsayan dallar ve bu dalların ortaya koyduğu ürünler, bu ürünlerin tanıtılması amacıyla yapılan görsel çalışmalar içeren her türlü işte kendimi geliştireceğimi düşünüyorum.

Emel Karaodul

26 Kas 2021

Telefon:05534237107
E-Posta:emelkaraodul91@gmail.com
Emel Karaodul
İlan Mesajı:

Merhaba, 2017 Yaşar Üniversitesi Mimarlık Bölümü mezunuyum. Autocad, 3ds Max, Photoshop ve Office programlarına hakimim. İzmir-Balçova'da ikamet etmekteyim. Şantiye ve ofis ortamında kendimi geliştirebileceğim verimli çalışıp katkı sağlayabileceğim aktif bir iş arayışı içindeyim. İlgilenenlere cv veya portfoliomu gönderebilirim.

Abdulselam DEMİREL

24 Kas 2021

Telefon:05433419755
E-Posta:asdemirel01@gmail.com
Abdulselam DEMİREL
İlan Mesajı:

Yüzüncü Yıl Üniversitesi mimarlık bölümü 2018 yılı mezunuyum. İleri düzeyde Autocad, sketchup, Sketchup V-ray, Lumion, Photoshop, Ms Office, başlangıç düzeyinde Revit  kullanmaktayım. Yaklaşık 1.5 yıl kendi ofisim toplamda 2 yıllık ofis deneyimine sahibim. Kendi ofisim olması sayesinde birçok işi daha iyi deneyimledim.  Bu süreçte  avan proje, uygulama proje çizimleri, modelleme ile ruhsat işlerinde çalışmalar yaptım. Seyehat engelim yok. Askerlik görevimi tamamlamış bulunmaktayım.

Var olan bilgi dağarcığımı daha da geliştirmek ve üstleneceğim sorumluluğu en iyi şekilde yerine getirerek çalışacağım kuruma katkı sağlayacağımı düşünüyorum. İlgilenenlere CV ve Portfolyo iletebilirim.

Güldehan AKGÖNÜL

19 Kas 2021

Telefon:05358395290
E-Posta:guldehan.akgonul7376@gmail.com
Güldehan AKGÖNÜL
İlan Mesajı:

Trakya Üniversitesi Müh.-Mim. Fak. Mimarlık Bölümü 1997 yılı mezunuyum. TÜRKERLER İNŞAAT Mahall Bomonti İzmir Projesi şantiyesinde duvar imalatı yapan firmanın şantiye şefi, CENGİZ İNŞAAT Mavişehir Şantiyesi LİVİN İZMİR 366 Daire,33 işyeri  projesinde İnce İşler Saha Mimarı, SOYAK Karşıyaka Optimus 1109 daire havuz ,açık-kapalı otoparklar, sosyal tesisler ve tüm alt yapı yapım projesi inşaat işleri şantiyesi ince işler biriminde projeye uygun şekilde sahada imalatların yaptırılması, yapılan imalatların kontrolü işlerinde saha mimarı görevinde bulundum. Özel daire, mağaza,iş yeri anahtar teslim tadilat-dekorasyon işlerinin yapılması, ince inşaat işleri detay çözümü ve uygulama takibi yapılması konularında tecrübeliyim. Tecrübelerime uygun bir işyerinde çalışmak istiyorum.

ONUR EKEMEN

19 Kas 2021

Telefon:05393059886
E-Posta:onurekemen96@gmail.com
ONUR EKEMEN
İlan Mesajı:

Merhaba, ben Onur Ekemen. Balıkesir Üniversitesi Mimarlık Fakültesi 2020 mezunuyum. 2019 – 2020 arasında 1 sene Krakow Teknoloji Üniversitesi – Polonya’da Erasmus yaptım. Mersin’de ikamet ediyorum ancak düzenli bir iş imkanında taşınabilirim. Uzaktan çalışmaya açığım. B sınıfı ehliyetim var ve aktif olarak araç kullanıyorum. Seyahat engelim yok. Mersin Büyükşehir Belediyesinde stajyer mimar olarak şantiyelerde görev aldım, diğer çalışma tecrübelerimde ruhsat projelerinde, ruhsat takibinde, belediye projelerine sunum hazırlanmasında, günübirlik kıyı düzenlemelerinde, yüzer ve kazıklı iskele projelerinde, teklif hazırlanmasında, metraj çıkarılmasında görev aldım. AutoCAD, SketchUp, Lumion, Vray, Photoshop, MS Office programlarını kullanabiliyorum. İlgililere portfolyomu ulaştırabilirim.

Aslıgül Çuhadar

17 Kas 2021

Telefon:05385467725
E-Posta:asligulcuhadar@gmail.com
Aslıgül Çuhadar
İlan Mesajı:

Merhaba, Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Bölümü 2020 mezunuyum. Archicad, AutoCAD, Lumion programlarını iyi derecede, Photoshop, 3dsMax, SketchUp programlarını orta derecede kullanıyorum. Okul hayatım ve staj dönemimde yarışma mimarisi, konut, kamusal yapı, ticari yapı, detay çizimleri ve takibi, 3 boyutlu modelleme alanlarında çalışma fırsatı buldum. Mezun olduktan sonra ise şantiye tecrübem ayrıca modelleme ve görselleştirme üzerine çalışmalarım oldu. B sınıfı ehliyete sahibim. Yeni şeyler öğrenmeye açık ve hevesli biriyim, mimari alanda kendimi geliştirebileceğim ve verimli olabileceğim bir iş aramaktayım. İlgilenenlere mail yoluyla portfolyomu gönderebilirim. İyi günler..

Yusuf Savaş

03 Kas 2021

Telefon:05513845968
E-Posta:y.savas67@gmail.com
Yusuf Savaş
İlan Mesajı:
Pamukkale üniversitesi 2020 mezunuyum. Üniversite hayatımda 1 yıl kadar yarı zamanlı ofis tecrübelerim oldu. Mezun olduktan sonra da Denizli merkezli bir firmada çalışma fırsatım oldu. Burada 18 villalı bir sitenin şantiyesinde bulundum ve bir çok mimari proje ve avan proje süreçlerinde bulundum. Buradaki işimden kendi isteğimle ayrıldım. İyi seviyede AutoCAD, 3d Max, sketchup, lumion ve photoshop, başlangıç seviyesinde revit kullanabiliyorum. İlgilenenlere detaylı CV ve portfolyomu gönderebilirim.