SELEN ÖZTÜRK

11 Tem 2024

Telefon:05323022837
E-Posta:selenozturk981@gmail.com
SELEN ÖZTÜRK
İlan Mesajı:

Merhabalar ben Mimar Selen Öztürk. 2023 yılı yaz dönemi itibariyle Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü'nden mezun oldum. Eğitim hayatımda kendimi geliştirmek amaçlı çeşitli atölyelerde ve projelerde yer aldım. Ölçme, rölöve, şantiye ve büro olmak üzere stajlarımı tamamladım. Aynı zamanda bazı mimari sosyal medya sayfalarında aktif olarak yöneticilik de yapmaktayım. Mezun olur olmaz mimarlık ofisinde işe başladım. Katalog tasarımı, sunum, iç mekan tasarımı ve modellemelerde deneyim edindim. Aynı zamanda freelancer olarak da projelerde bulundum.

İyi derecede Autocad, Revit, Sketchup, Enscape, Photoshop, Lumion kullanmaktayım. Orta derecede V-ray kullanmaktayım.

Şuan kendimi geliştirebileceğim ve becerilerimi gösterebileceğim bir çalışma ofisi aramaktayım. İlgilenenlere CV ve portfolyomu paylaşmaktan mutluluk duyarım.

ÖZGE SARIOĞLU

10 Tem 2024

Telefon:05545209583
E-Posta:sariogluozge98@gmail.com
ÖZGE SARIOĞLU
İlan Mesajı:

Merhaba,

İzmir Ekonomi Üniversitesi Mimarlık bölümünden 2022 yılında mezun oldum.

Eğitim hayatım ve staj tecrübelerim doğrultusunda takım içinde uyumlu çalışma, birlikte üretmeyi öğrenme fırsatım oldu. Mezun olduktan sonra serbest çalışarak  kendimi geliştirmeye çalıştım. Herhangi bir firmada mimar olarak çalışma fırsatım olmadı. Öğrenmeye ve üretmeye açık bir birey olarak deneyim elde edebileceğim ve kendimi geliştirebileceğim bir ortamda çalışabileceğim iş arayışı içerisindeyim.

Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz. İsteğiniz halinde portfolyo ve cv mi gönderebilirim.

Saygılarımla.

GÜVEN AYLİN SEZİŞ

09 Tem 2024

Telefon:05417177197
E-Posta:sezisaylin@gmail.com
GÜVEN AYLİN SEZİŞ
İlan Mesajı:

Sayın Yetkili,

   Ben Aylin, aslen Adanalıyım ve Nisan 2024'te İzmir'e taşındım. 2020 yılında İstanbul MEF Üniversitesi Mimarlık bölümünden mezun oldum. Mezuniyetimden sonra yarışma, ruhsat, tasarım ve uygulama projelerinde yer aldım.

   Disiplinli ve planlı çalışan, öğrenmeye açık birisiyim. Çalıştığım projeler ağırlıklı olarak iç mekan tasarımı ve uygulaması üzerine olduğu için yetkin olduğum alanları aşağıdaki gibi sıralayabilirim;

   -Projenin alternatifli konsept çalışmaları ve sunumu.

   -3D Modelleme & Render

   -Uygulama projesi çizimi ve hakediş, metraj hesaplamaları.

   -Mobilya tasarımı ve uygulama çizimleri.

   -Satın alımların organizasyonu. (Alternatifli fiyat/kalite kıyaslamaları)

   -Uygulama zaman yönetimi ve organizasyonu.

   -Şantiye takibi, gerekli iş tanımlarının yapılması, işçilik kalite kontrolü.

   İleri seviyede AutoCAD, Adobe Photoshop ve Rhinoceros 3D kullanıyorum, orta seviyede 3DsMax üzerinden V-Ray ya da Lumion kullanarak render görsellerini hazırlıyorum. 

 

   Çalışmalarım ve detaylı özgeçmişim için mail atabilir ya da arayabilirsiniz.

   İlginiz için teşekkür ederim.

ROJDA SEZEN

28 Haz 2024

Telefon:05398257289
E-Posta:sezenrojda@gmail.com
ROJDA SEZEN
İlan Mesajı:

Merhaba,

Dokuz üniversitesi mimarlık bölümünden 2021 yılında mezun oldum.

Mezun olduktan hemen sonra bir mimarlık ofisinde çalışmaya başladım. Bu süreçte birçok etüt çalışması, ruhsat ve uygulama projesi çizimi, ruhsat dosyası hazırlama ve takip işleri ile uğraştım. Bir süredir freelance olarak 3d tasarım ve görsel, tadilat projeleri, uygulama proje çizimi  ve  takibi konusunda  çalışmaktayım.

 Autocad, Archicad, Lumion, D5, Photoshop, MS Office  programlarını kullanmaktayım.

Detaylı bilgi edinmek için iletişime geçebilirsiniz. İsteğiniz üzere CV ve portfolyomu sizlerle paylaşabilirim.

Saygılarımla

SERKAN YAVUZ

26 Haz 2024

Telefon:05417306135
E-Posta:mr.serkanyavuz@gmail.com
SERKAN YAVUZ
İlan Mesajı:

Merhaba sayın işveren, 

İzmir Ekonomi Üniversitesi, Mimarlık Bölümünde 2023 yılında lisansımı tamamladım. Hem yapı inşa uygulama, şantiye hem de mimari proje geliştirme ofis ortamlarında çalışma fırsatı edindim. Araştırmacı, çalışkan, özenli, sorumluluk üstlenen biri olarak kendimi her daim geliştirmekte olup çalışacağım konumda katkı sağlamak istiyorum.

Autocad, Revit, Archicad, 3DsMax, Rhinoceros, Grasshopper, Sketchup; Vray, Lumion, D5; Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign, Lightroom, Premiere ve Microsoft 365 (Office) programlarını kullanabilmekteyim. Üç boyutlu modelleme, görselleştirme, parametrik tasarım, sunum içeriği hazırlama konularına hakim olup mimari kod ve yönetmelikler doğrultusunda eskiz, taslak, avan, ruhsat ve uygulama projesi çizimleri üretebilmekteyim. 

Detaylı bilgi edinmek için iletişime geçebilirsiniz. İsteğiniz üzere CV ve portfolyomu sizlerle paylaşabilirim.

Birlikte çalışmak dileğiyle, Mimar Serkan Yavuz


EMEL KARAODUL

22 Haz 2024

Telefon:05304186390
E-Posta:emelkaraodul37@gmail.com
EMEL KARAODUL
İlan Mesajı:

Yaşar Üniversitesi 2017 Mimarlık Bölümü mezunuyum. Autocad,3ds Max/Vray, Photoshop, MS Office (Excel, Word, Powerpoint) programlarına hakimim. Başta Kamu İhale Projeleri olmak üzere hastane, yurt, konut, peyzaj ve tadilat işlerinde görev aldım. İş çözümü, satın alma yönetimi, problem çözme ve saha incelemesi uygulamalarında etkili rol oynadım. Şantiyelerde ince işlerden sorumlu mimar olarak görev yaptım. İzmir-Balçova’da ikamet etmekteyim. B sınıfı sürücü belgesine sahibim. Şantiye ve ofis ortamında kendimi geliştirebileceğim ve aktif olarak çalışabileceğim bir iş arayışı içindeyim. İlgilenenlere cv veya portfoliomu gönderebilirim.

GÜLSEMA GÜNEL

14 Haz 2024

Telefon:05013226043
E-Posta:semarc_1053@hotmail.com
GÜLSEMA GÜNEL
İlan Mesajı:

Merhabalar ben Mimar Gülsema.5 senelik iş deneyimim bulunmaktadır.2 senedir 2 yapı denetim firmasının hem mimarı proje kontrolünü yapmakta hem de iş takibi ve ofisler arası koordinasyonu ile ilgilenmekteyim. Daha öncesinde mimari uygulama projesi çizimi, şantiye şefliği ve görselleştirme çalışmalarım oldu. Şu an iş arayışım bulunmaktadır. Cv'm ektedir. Çalışkan ve öğrenmeye açık bir mimarım. Bursa'da ikamet etmekteyim herhangi bir seyahat engelim bulunmamaktadır.

Gerekli mimari programlara ve yönetmeliklere hakimim. İlgilenirseniz telefon numaramdan ulaşabilirsiniz.

İyi çalışmalar..


Mimar Gülsema Günel

BERNA CEDİMOĞLU ÇORLAK

08 Haz 2024

Telefon:05522848339
E-Posta:hbcedim@gmail.com
BERNA CEDİMOĞLU ÇORLAK
İlan Mesajı:

Merhaba Sayın İlgili,

Ben Berna Cedimoğlu Çorlak, 2023 yılı Şubat ayında Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Bölümünden mezun oldum. Eğitim sürecim boyunca teorik bilgilerimi pratik deneyimlerle pekiştirmek adına çeşitli stajlar yaptım. Mezuniyetimden sonra ise 5 ay süresince bir firmada proje mimarı olarak çalışma fırsatı buldum.

Bu süre zarfında endüstriyel yapılar, sanayi siteleri ve konut projelerinde çeşitli aşamalarda görev aldım. Taslak çizimler, ruhsat projeleri hazırlama, üç boyutlu modelleme ve cephe tasarımı, sunum dosyası hazırlama gibi konularda deneyim kazandım. Sorumluluk sahibi, disiplinli ve özverili bir çalışma anlayışına sahibim.

Yeniliklere açık biriyim ve kendimi sürekli geliştirmek için çaba sarf ediyorum. Autocad, Sketchup, Photoshop, Lumion, Rhino ve Office programlarını kullanabiliyorum. İhtiyaç halinde yeni mimari programları hızlıca öğrenebilir ve uygulayabilirim. Kendime ve çalıştığım takıma değer katabileceğim bir iş arayışındayım.

İlgilenenlere CV ve portfolyomu iletmekten mutluluk duyarım.

Saygılarımla.

YAHYA TACAR

05 Haz 2024

Telefon:05426081278
E-Posta:ytacar65@gmail.com
YAHYA TACAR
İlan Mesajı:

Merhaba ben YAHYA

01/01/1999 tarihinde Van’ da doğdum. İlkokul ,ortaokulu ve liseyi Van’ daokudum.2017 yılında Van Yüzüncü Yıl Üniversitesinde İnşaat teknikerliğine başladım.2019 yılında DGS ile Fırat üniversitesi Mimarlık bölümüne geçiş yaptım.2019 yılında Fırat Üniversitesi Mimarlık bölümüne yerleştim ve 2023 yılında mezun oldum. 2024 yılında YG Mimarlık & İç Mimarlık ofisini kurduk.

Üniversite eğitimi sürecinde teknik ve disiplinli çizim yaptığım için bir çok öğrenciye proje yardımında bulundum . Her zaman kendimle yarış içerisinde olduğum için her şeyin en iyisini yapma içgüdüsüne sahip birisiyim. Bundan dolayı ileri zamanda çok iyi yerlerde olacağıma inanıyorum.

Mimari ve iç mekan her türlü çizim ve tasarım yapmaktayım.

İhtiyaç halinde şantiye şefliği yapabilirim.

SELİN ATEŞ

05 Haz 2024

Telefon:05536054621
E-Posta:elifselinates@hotmail.com
SELİN ATEŞ
İlan Mesajı:

Merhaba ;

Lisansımı İstanbul Ticaret Üniversitesi’nde 2018 yılında Mimarlık bölümünde, 2022 Yılında da aynı üniversitede İç mimarlık bölümünde tezli yüksek lisansımı tamamladım. Aynı zamanda Bilkent üniversitesinde 2 yıl hazırlık eğitimi aldım. Upper seviyesinde İngilizcem var.

6 Yıllık Yüksek Mimarım. 2018-2023 yılları arasında AC Yapı’da Moment İstanbul Konut Projesi'nde Adnan Kazmaoğlu Mimarlık Araştırma Merkezi’nde , Achiteqt Dizayn ofisi’nde, Geometrie Mimarlık gibi hem yerli hem de yabancı mimarlık firmalarında mimar olarak iş deneyimi ve çalışmalarım oldu. 3dsmax -corona programları ağırlıklı modelleme ve tasarımlar yapıyorum. Konut, villa, mağaza, cafe gibi farklı alanlarda projelerde çalışma deneyimlerim oldu. Hem Mimari hem de iç mimari portfolyomu ekte inceleyebilirsiniz.

İstanbul Ticaret üniversitesi Fen Bilimleri Dergisi’nde ve Dergipark’ta yayınlanan ‘İç Mekân Tasarımında Renk ve Biçimin Etkinliği ’ konulu bir makalem var. Yök‘te de yüksek lisansta yazdığım tezim mevcut.

Autocad, sketchup,3Dsmax, Corona, Vray, Revit, Archicad, Lumion, Photoshop bilgisayar programlarını aktif olarak kullanmaktayım.

Şirketinizde mimar olarak veya iç mekân tasarımına yönelik çalışmak için cv ve portfolyomu iletişim numarasından ulaşırsanız sizinle paylaşabilirim . Uzaktan da çalışabiliriz.

Saygılarımla

Yüksek Mimar Elif Selin Ateş

İletişim : 0553 6054621