DURUCAN KEÇELİ

03 Nis 2024

Telefon:05461050935
E-Posta:durucan.keceli@gmail.com
DURUCAN KEÇELİ
İlan Mesajı:

2016 Yaşar Üniversitesi Mimarlık bölümü mezunuyum. Stajlarımı Teksoy Yapı ve Trio Mimarlıkta tamamladım. 2017-19 yılları arasında Berk Demirçelik firmasının altında Konu Merdiven Tasarım ofisinde mimar olarak çalıştım. 3 boyutlu modelleme, Cnc kesim, imalat ve proje takibi alanlarında deneyimliyim. İngilizce seviyem iyi ve B sınıfı ehliyet sahibiyim. Mimar olarak iş aramaktayım.

SERKAN YAVUZ

02 Nis 2024

Telefon:5417306135
E-Posta:mr.serkanyavuz@gmail.com
SERKAN YAVUZ
İlan Mesajı:

Merhaba, İzmir Ekonomi Üniversitesi, Mimarlık Bölümü 2023 Mezunuyum. Araştırmacı, çalışkan, gelişmeye açık, motivasyonu yüksek, aktif, sorumluluk üstlenen, takım çalışmasına uyumlu biri olarak kendimi geliştirmekte olup ofisinize katkı sağlamak istiyorum. Öğrencilik yıllarımda Herkes İçin Mimarlık Derneği'nde gönüllü mimari sosyal sorumluluk projelerine dahil oldum. Sürdürülebilir tasarım atölyelerine katıldım. Ofis ve şantiye stajlarımda değerli deneyimler edindim.

Autocad, Revit, Rhinoceros, Grasshopper, Sketchup; Vray, Lumion; Photoshop, Illustrator, InDesign, Lightroom, Premiere; Microsoft 365, Archicad, 3DsMax programlarını kullanabilmekteyim.

Detaylı bilgilendirme edinmek, Cv ve portfolyomu incelemek için iletişime  geçebilirsiniz.

Birlikte çalışabilmek dileğiyle, Mimar Serkan Yavuz

ZEYNEP ABALI

01 Nis 2024

Telefon:5525222104
E-Posta:zeynepabali97@gmail.com
ZEYNEP ABALI
İlan Mesajı:

İyi günler, ben Zeynep. Pamukkale üniversitesi 2022 mezunuyum. Aralık 2022'den bu yana bir yapı denetim firmasında çalışıyorum. Yönetmeliklere ve belediye işleyişine hakimim. Uzaktan destek verebileceğim bir ofis arıyorum. Etüt proje, uygulama projesi, 3d render, photoshopta plan boyama ve sunum hazırlama konularında yardımcı olabilirim. Benimle çalışmak isterseniz lütfen iletişime geçiniz. 

OĞUZ DİKKAŞ

29 Mar 2024

Telefon:5442745090
E-Posta:enes_oguz96@outlook.com
OĞUZ DİKKAŞ
İlan Mesajı:

Selamlar ben Oğuz.

2022 senesinde Karabük Üniversitesi Mimarlık bölümünden mezun oldum. Güncel olarak Manisa'da ikamet ediyorum. Mezuniyetim sonrasında daha öncede tecrübe sahibi olduğum freelance çalışma stilini benimsedim. İki yıl boyunca ABD, Rusya, Irak, İsrail, Hindistan olmak üzere farklı ülkelerle uzaktan çalıştım. Üzerinde çalıştığım proje tipleri mimari, sunum, reklam, 3d modelleme, 3d animasyon, sinematografi olarak özetlenebilir. Çevrimiçi ortamda kendimi geliştirdim ve geliştirmeye devam ediyorum. Edindiğim tecrübelerin artık fiziksel boyuta evrilmesinin vaktinin geldiğini düşünüyorum. Sunum tekniklerinde Türkiye ortalamasının önündeyim. Yabancı müşterilerin ilgisini toplayabileceğime tekniklerime güvendiğim kadar güveniyorumGelecekten beklentim farklı ülkelerdeki ihaleleri yakalayıp iş takiplerini sürdürmektir. Bu süreçte birlikte çalışabileceğim bir ekiple üzerime düşecek olan yükü hafifletmeyi umuyorum.

Saygılarımla,

Oğuz DİKKAŞ

Artstation

 

LinkedIn

 

YouTube

 

Freelancer

 

MUHAMMET TUGAY ÖZCAN

26 Mar 2024

Telefon:05544222909
E-Posta:muhammettugayozcan@gmail.com
MUHAMMET TUGAY ÖZCAN
İlan Mesajı:

Merhabalar, ben Mimar Muhammet Tugay Özcan. Aralık 2023 itibariyle Balıkesir Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölüm’ünden mezun oldum. Eğitim hayatımda kendimi geliştirmek amacıyla 2 yıl 6 ay DMA Yapı , 6 ay Çavuşoğlu Mimarlık bünyesinde stajyer mimar olarak çalıştım. Bu süreçte birçok belediye ruhsat projesi, 3 boyut modelleme, render, imar barışı ve rölöve gibi birçok ofis işinde tecrübe edindim. Son 6 ayımın 4 ayında ise Fmy İnşaat Mimarlık bünyesinde 4 ayımı şantiye şefi yardımcılığı yaparak şantiye alanında tecrübe edinerek geçirdim. Bunların haricinde Udemy gibi platformlar üzerinden şantiye ve mimari programlarla alakalı kendimi geliştirmek amaçlı eğitimler almaktayım.


İyi derece Autocad, Sketchup, Lumion, Archicad ve Photoshop kullanmaktayım. Temel düzeyde Ms Office ve Revit'e hakimim.


Şuan kendimi şantiye ve ofis alanında geliştirebileceğim İzmir’de bir iş aramaktayım. İlgilenenlere CV ve portfolyomu paylaşmaktan mutluluk duyarım.

MELİH KIZILOĞLU

21 Mar 2024

Telefon:05393008140
E-Posta:melihkzl820@gmail.com
MELİH KIZILOĞLU
İlan Mesajı:

Ben Melih KIZILOĞLU. 1999 yılında İzmir’de doğdum. 2023 Yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Bölümü’nden mezun oldum. 6 ay süren bir rölöve çalışmasında mimar olarak görev aldım. Eğitim sürecinde, yaptığım stajlarımda ve çalıştığım projelerde uygulama ve detay çizimlerinde, 3 boyutlu modelleme alanlarında deneyim kazandım. AutoCAD, Sketchup, Revit ve Photoshop programlarını kullanmaktayım. Aktif olarak araç kullanıyorum, ehliyetim var. Askerliğimi henüz tamamlamadım,12/07/2025 tarihine kadar tecilli durumdayım. Takım çalışmasına uyumlu, azimli, disiplinli, sorumluluk sahibi birisiyim. Mimarlıkta kendimi geliştirebileceğim ve deneyim kazanabileceğim, uzun soluklu bir iş aramaktayım. Mail veya telefon ile detaylı portfolyomu gönderebilirim.

OĞUZ SELÇUK

19 Mar 2024

Telefon:05337194610
E-Posta:oguz.selcuk@hotmail.com
OĞUZ SELÇUK
İlan Mesajı:
1996 Mimarlık Fakültesi Mezunuyum. Uzun yıllar proje uygulaması ve tasarımı yapmış bulunmaktayım. Denetçi Mimar olarak uygun iş aramaktayım...

ÖNDER PEKER

18 Mar 2024

Telefon:05417284199
E-Posta:onderpeker46@gmail.com
ÖNDER PEKER
İlan Mesajı:

1978 İ.T.Ü mim. fakültesi mezunuyum. Çeşitli şantiyelerde şan. sorumlusu ve proje müdürlükleri yaptım. Tarihi eser bitirme belgelerim var. Her türlü şantiye şartlarında şantiye müh. olarak sahada çalışırım. saygılarımla.

FURKAN ALTINBAŞ

17 Mar 2024

Telefon:33753654068
E-Posta:furkanaltinbas00@gmail.com
FURKAN ALTINBAŞ
İlan Mesajı:

Sayın Yetkili, Merhaba ben Furkan Altınbaş. Ekibinizde mimar olarak çalışmak amacıyla ekte yer alan portfolyo ve cv ile başvurumun değerlendirilmesini rica ederim. Öğrencilik dönemimde ve sonrasında yaptığım projeler ve stajlar ile sürekli olarak öğrenmeyi ve yeni şeyler keşfetmeyi seven birisi olarak ofisinize katkı sağlamak ve en iyi şekilde kendimi geliştirmek istiyorum.Bu dönem boyunca Archicad, Revit, Sketchup, Autocad, Lumion ve Photoshop kullandığım ana programlar olmuştur.   Niyet mektubumu ve başvurumu okuyarak bana vakit ayırdığınız için çok teşekkür ederim. Takımınızda sizlerle birlikte çalışabilmek dileğiyle. Şuan yurt dışında olduğumdan dolayı nisan ayından itibaren Türkiye'de olacağım. Saygılar. Cv ve portfolyoma kişisel web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz : https://www.fadesignsstudio.com/hakk%C4%B1mda

ALPER SAPANCI

14 Mar 2024

Telefon:05417620787
E-Posta:alpersapanci@gmail.com
ALPER SAPANCI
İlan Mesajı:

Merhaba. Mimarım ve 4 yıllık meslek hayatım boyunca çeşitli ruhsat projeleri çizdim fakat uzmanlığım görselleştirme alanında. 3ds Max, V-Ray, Vantage, Corona Render, Unreal Engine, Autocad ve Adobe Photoshop programlarını iyi seviyede; Sketchup, Revit, Lumion, Adobe Lightroom ve Adobe PremierPro programlarını orta seviyede kullanıyorum.

Çeşitli iç mekan (villa, daire, güzellik merkezi, otel, restaurant) ve dış mekan (villa, konut, otel, pazaryeri, deniz feneri ve seyir terası) projelerinin görselleştirmelerini yaptım.

İlgilenirseniz görüşmek isterim. Freelance olarak çalışabilirim. Teşekkür ederim.