Abdullah ÇELİK

21 Eki 2021

Telefon:05448353547
E-Posta:apocancelikk@gmail.com
Abdullah ÇELİK
İlan Mesajı:

Merhabalar, 2019 yılı İstanbul Aydın Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Mimarlık Bölümü mezunuyum. Autocad , Lumion , Sketchup iyi düzeyde Revit, Photoshop , programlarına ise orta düzeyde, 3dmax ve Archicad programlarına ise başlangıc düzeyinde hakimim . Askerlik görevini yapmış bulunmaktayım . B sınıfı ehliyetim var aktif araç kullanıyorum. Çalışma hayatımda henüz tecrübem yok. Tecrübe edinmek ve kendimi geliştirmek amacıyla iş aramaktayım. İlgilenenlerden telefon veya mail üzerinden iletişime geçmelerini rica ediyorum . Teşekkürler.

Gizem Polat

20 Eki 2021

Telefon:05555784456
E-Posta:gp.gizempolat@gmail.com
Gizem Polat
İlan Mesajı:

Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Bölümü 2020 mezunuyum. Öğrenciliğim boyunca İzmir, Denizli, Bodrum'da çeşitli mimarlık ofislerinde yaklaşık 2 senelik ofis deneyimim bulunmaktadır. Mimari tasarım ve uygulama proje çizimleri, ihale için proje, keşif, metraj, hakediş hazırlama gibi işlerde görevler aldım. Ayrıca bireysel olarak küçük ölçekli 3d modelleme ve görselleştirme işleri yaptım. İleri düzeyde Autocad, Photoshop, Archicad programları ve aktif olarak orta düzeyde 3dsMax ve Vray programlarını kullanmaktayım. Yeni yapı üretme ve modern mimari konularına ilgi duyuyorum. Kendimi ve mesleki bilgilerimi, mimarlıkla ilgili her alanda geliştirebileceğim bir iş aramaktayım. Aktif araç kullanıyorum. Seyahat engelim yoktur. İlgilenenlere CV ve portfolyomu gönderebilirim. İyi çalışmalar.

Oğuz Selçuk

20 Eki 2021

Telefon:0533 719 46 10
E-Posta:oguz.selcuk@hotmail.com
Oğuz Selçuk
İlan Mesajı:

1996 mimarlık fakültesi mezunuyum. Manisa’da 9 sene kendi ofisimi işlettim. Sonrasında Izmire yerleştim. İzmir ve çevresinde birçok mesken, işyeri ve site projesi tasarımı ve imzasına sahibim. Autocad 2 boyut olarak kullanmaktayım. Kendime Uygun bir iş aramaktayım. İlgilenenlere CV mi iletebilirim.Melih Yoldaş

12 Eki 2021

Telefon:05425853362
E-Posta:melihyoldas09@gmail.com
Melih Yoldaş
İlan Mesajı:

Kocaeli Üniversitesi Mimarlık Ve Tasarım Fakültesi 2021 ocak mezunuyum. 8 aydır Aydında Yapı denetim firmasında aktif olarak hem şantiye hem de evrak işlerini takip etmekteyim. Archicad, Autocad, Lumıon, Photoshop orta-ileri düzey arasında, Rhino, Twinmotion, excel başlangıç düzeyine sahibim. B sınıfı ehliyete sahibim ve aktif olarak araç kullanan birisiyim. Kendimi geliştirebileceğim öncelikli olarak Mimari Tasarım ofisi veya saha mimarı olarak görev alabilirim (ikinci öncelik). İlgilenenlere mail üzerinden çalışmalarımı gönderebilirim.

KORKUT ATA TUNA

06 Eki 2021

Telefon:(531) 298 80 29
E-Posta:korkutatatuna@hotmail.com
KORKUT ATA TUNA
İlan Mesajı:

Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Fakültesi mezunuyum. Şuan Dokuz Eylül Üniversitesi Restorasyon Anabilim dalında yüksek lisans yapmaktayım. Lisans mezuniyeti sonrasında uygulama projesi çizimi ve takibi, sahada proje takibi yaptım. Sketcup, Vray, AutoCAD, Lumion programalarını iyi derecede biliyorum. Pazartesi yarım gün Salı ve perşembe günleri tam gün yüksek lisans derslerim var. Geri kalan zamanlarda çalışabilecek veya çalışma saatleri esnek bir iş arıyorum.

önder Peker

30 Eyl 2021

Telefon:05417284199
E-Posta:onderpeker35@gmail.com
önder Peker
İlan Mesajı:

1978 İ.T.Ü mimarlik fakültesi mezunuyum.Müteahhitlik,şantiye şeflikleri,tus sorumluğu,villa imalatı,sanaii sitesi,tarihi resterasyon proje müd.(bitirme belgesi mevcut) ve daha birçokları.

Ezgi İşlek

30 Eyl 2021

Telefon:05079219641
E-Posta:ezgisari26@gmail.com
Ezgi İşlek
İlan Mesajı:

Mimar Proje ve uygulama Denetçisi belgesine sahibim.Ege bölgesinde bulunan yapı denetimlerde denetçi olabilirim.

Onur TANRIVERDİ

28 Eyl 2021

Telefon:0542 264 87 84
E-Posta:onurtanriverdi101@gmail.com
Onur TANRIVERDİ
İlan Mesajı:

Dicle Üniversitesi Mimarlık Fakültesi 2020 yılı mezunuyum. Mezun olduktan hemen sonra bir akaryakıt şirketi marketinin proje çizim, tasarım ve takibini yaptım, şantiye deneyimi yaşadım. Eylül 2020 ile birlikte Bodrum\'da 80 dairelik bir sitede şantiye deneyimi yaşadım. Bu süre zarfında çeşitli projelerin (Gölköy Evleri, Torba Siteleri) çizimini ve tasarımını üstlendim. Sketchup, Autocad, Lumion, Photoshop, Archicad programlarını aktif olarak kullanmaktayım. B sınıfı ehliyete sahibim. Öncelikli olarak işini düşünen, seven ve ekip çalışmasına yatkın biriyim. Hem kendimi daha da geliştirmek hem de istenilen verimi sağlayabilmek konusunda oldukça istekliyim.

Musa DÜZOVA

24 Eyl 2021

Telefon:05523198597
E-Posta:musaduzova@gmail.com
Musa DÜZOVA
İlan Mesajı:

KLÜ Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü Ocak 2020 mezunuyum. AutoCAD, 3dsMax, Revit, SketchUp, Lumion programlarına hakimim. 7 aylık ofis tecrübem var. Mimarlığın her alanında çalışmaya açığım. Çabuk öğrenen ve işine dört kolla sarılan biriyim. Takım çalışmasına yatkınım. Fırsat verilirip iş ortamında değerlendirilmeyi isterim. İlgilenenlere CV\'mi mail yoluyla atabilirim.

Yunus AYDIN

21 Eyl 2021

Telefon:05375590221
E-Posta:yunusaydin.188@hotmail.com
Yunus AYDIN
İlan Mesajı:

2017 yılında başladığım Dokuz Eylül Üniversitesi mimarlık eğitimim devam etmektedir , şubat ayında mezun olacağım. 1 yıldan fazla süredir mimarlık ofislerinde çalışıyorum . Bu süreçte uygulama projeleri çizip cephe tasarım projeleri yaptım , yarışma projelerine katıldım ve şantiyede bulundum . Bunun yanı sıra proje ruhsatlandırma sürecine de hakimim. İleri derecede Archicad , lumion , sketchup programlarını , iyi düzeyde de autocad ve photoshop programlarını kullanıyorum ,3ds max programını da geliştirmeye devam ediyorum .Gelişmeye açık ve takım çalışmalarına uyumlu biriyim. Yoğun iş temposuna karşı dirençliyim. Aktif araç kullanıyorum. Çalışacağım yeni iş yerime faydalı olmayı ve kendimi geliştirmeyi hedefliyorum. iletişim için telefon numaram ve mail adresim ektedir. Yunus AYDIN: 05375590221 yunusaydin.188@hotmail.com

Emir Mustafa Cihat VİŞNE

20 Eyl 2021

Telefon:554 606 93 78
E-Posta:emir.mustafacihat@gmail.com
Emir Mustafa Cihat VİŞNE
İlan Mesajı:

Merhaba . 2019 yılı Yaşar Üniversitesi Mimarlık mezunuyum. Daha önce XL Mimarlık, K2Y Mimarlık, İKİARTIBİR Mimarlık, ANILBİNAY Mimarlık, KANMAZ Mimarlık, TOZKOPARAN Mimarlık ofislerinde ve şantiyelerinde zorunlu ve gönüllü olarak staj yapma ve profesyonel yarışmalara katılma imkanı buldum. Bu Yarışmalar içerisinde öğrenciliğim süresi içinde Profesyonel dalda bir tane 2. Lik ödülü almaya hak kazandık. Ek olarak, Bitirme projemle katıldığım İzmir SMD 2019 Öğrenci bitirme projesi yarışmasında, projem EŞDEĞER MANSİYON ÖDÜLÜNE layık görüldü. Ayrıca mezuniyetten sonra İhale Restorasyon, ve Yarışma projelerinnde çalıştım. Bunların yanı sıra kendimde ruhsat projeleri çizmiş ve tüm süreçlerinde aktif olarak yürütmüş bulunmaktayım. Kullanabildiğim bilgisayar programları 3DS Max, Autocad, Sketchup, Archicad, Lumion, Photoshop, Rhino, Illustrator, Indesign. A2 ve B sınıfı ehliyetim mevcut ve aktif araç kullanmaktayım. Askerlik görevimi tamamlamış bulunmaktayım. Ofis veya şantiye tam zamanlı çalışabileceğim iş imkanı aramaktayım. CV ve Portfolyo için mail gönderebilir veya telefonla iletişim sağlayabilirsiniz. Teşekkürler.

Burak Bilsin

16 Eyl 2021

Telefon:05347287433
E-Posta:burakbilsin@hotmail.com
Burak Bilsin
İlan Mesajı:

2019 yılı Mustafa Kemal üniversitesi mimarlık fakültesi mezunuyum. Ofis stajımı Konak belediyesinde şantiye stajımı yenitepe (Nuhoğlu) de yaptım.Askerlik görevimi yerine getirdim.B ehliyete sahip aktif araç kullanmaktayım. 6 aylık prefabrik ev yapan bir firmada teknik çizim ve kontrollüklerde bulundum 6 ay bir inşaat bünyesinde 6 villalık bir projede saha mimarı olarak görev yaptım. Eşimle beraber home ofis olarak mimari proje hizmeti vermekteyiz.İhtiyaç dahilinde mail ve telefonla iletişime geçebilirsiniz.

Nilüfer Bircan

13 Eyl 2021

Telefon:05305803769
E-Posta:mimarbircan@gmail.com
Nilüfer Bircan
İlan Mesajı:

Merhaba , ben Nilüfer. 2021 Akdeniz Üniversitesi Mimarlık Bölümü mezunuyum. Eğitim sürecimde zorunlu ve gönüllü olarak çeşitli ofislerde ofis deneyimi kazandım. Aktif olarak şantiye şefliği ve freelance rölöve çalışmaları sürdürmekteyim. İyi derecede AutoCAD – SkecthUP – Revit – Lumion – Photoshop – MS Office kullanmaktayım. Orta derecede İdeCAD ve ArchiCAD kullanıyorum . Orta derece İngilizce , başlangıç seviyesinde Almanca biliyorum. Sigara kullanmıyorum .B tipi ehliyetim var. Aracım var aktif olarak kullanıyorum. Mimarlık veya iç mimarlık ofisinde , şantiyede veya mobilya tasarım ofisinde çalışabilirim. Manisa ve İzmir illerinde ilgilenenlere cv ve portfolyomu gönderebilirim. Teşekkürler.

Sıla Özsoy

13 Eyl 2021

Telefon:05417690401
E-Posta:ozsoysila@gmail.com
Sıla Özsoy
İlan Mesajı:

Düzce üniversitesi, Sanat Tasarım ve Mimarlık Fakültesi, Mimarlık bölümü 2019 mezunuyum. Revit, Autocad, Lumion, Photoshop kullanıyorum. 3ds Max ve Sketchup programlarını temel düzeyde biliyorum, geliştirmeye devam ediyorum. Eğitim hayatım boyunca konut, eğitim yapısı, ticari yapı, otel gibi konularda çalıştım. Mezun olduktan sonra ilk işimde güzellik merkezi cephe tasarımı ve modellemesi yaptım, uygulama aşamasında da bulundum. 3d konut planları ve videoları üzerine çalıştım. Şantiye şefi istifa eden bir kümese ruhsat alana kadar şantiye şefliği yaptım. İzmir’e yerleşme düşüncesindeyim. Acil iş arıyorum. Bir projenin gerektirdiği her role uyum sağlarım. Öğrenmeye açık ve hevesliyim. Cv için ulaşabilirsiniz

Aleyna Koyuncu

13 Eyl 2021

Telefon:05069374492
E-Posta:aleynakoyuncu23@gmail.com
Aleyna Koyuncu
İlan Mesajı:

Yaşar Üniversitesi Mimarlık bölümü 2021 mezunuyum. Autocad, Archicad, Lumion, Photoshop, Rhinoceros(Grasshopper), Mc Office programlarını kullanmaktayım. Tabanlıoğlu Mimarlık Ofisinde ofis stajımı tamamladım. Burada yarışma projesinde tasarım ve görselleştirme ekiplerinde yer aldım.Uygulama çizimleri yaptım. Avcılar İnşaatta Şantiye stajımı tamamladım. Burada kaba şantiye deneyimi kazandım. Lisans eğitimim boyunca yarışma tecrübesi kazandım. Rönesans Holding Sürdürülebilir geleceği tasarla yarışmasında görsel tasarım ödülü kazandık. ÇEİS yapı tasarım yarışmasında eşdeğer mansiyon ödülü kazandık. Ayrıca okulumuzda bilimsel araştırma projesi olan akıllı sürdürülebilir şehirler projesinde proje asistanı olarak proje boyunca yer aldım. Mimari değerleri çalışmalarımıza yansıtabileceğimiz, kendimi geliştireceğim ve katkı sağlayabileceğim bir iş aramaktayım. Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz. CV ve Portfolyo paylaşabilirim.

GUPSE BALOGLU

13 Eyl 2021

Telefon:05382417791
E-Posta:gupsebaloglu@gmail.com
GUPSE BALOGLU
İlan Mesajı:

İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Mimarlık Bölümü yüksek lisans mezunuyum. Phokaia Kazıları başta olmak üzere birçok kazı alanı ve ören yerinde mimar olarak görev aldım. Ayrıca 5 yıllık meslek hayatında RRR takım projeleri ve kurul işlerini serbest olarak yürüttüm. 2 yıldır ağır çelik-hafif çelik modüler yapı sektöründe imalat yapan bir şirkette proje yöneticisi mimar olarak görev almaktayım. Saha, imalathane ve projede oluşabilecek sorunlar ile ilgili detay çözümleri ilgi alanımdır. Mimarlık ve mühendislik alanlarında çeşitli tecrübelerim detaylı şekilde CV\\'imde mevcuttur. Autocad, Inventor, SketchUp, Fusion, Revit vs. programlarında deneyimim mevcut, ayrıca Java dilinde eğitim aldım. Kendimi mimarlık ve mühendislik alanında geliştirmeye devam ediyorum. Mimar arayan şirketlere CV\\'mi iletebilirim.

Figen Çamlı

07 Eyl 2021

Telefon:05388757170
E-Posta:camlifigen@gmail.com
Figen Çamlı
İlan Mesajı:

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi, Mimarlık Bölümü, 2021 mezunuyum. İleri düzeyde Autocad, Sketchup, Lumion, Photoshop, Mc Office; orta düzeyde Illustrator, İndesign, Vray; başlangıç seviyesinde Revit kullanmaktayım. Orta düzey İngilizce, temel düzeyde Almanca bilmekteyim. Lisans eğitimim boyunca üç dönem şantiye, bir dönem ofis çalışmasına katılarak saha ve uygulamaya dair çeşitli tecrübeler edindim. Ayrıca mesleki workshop, sergi, etkinlik ve alan çalışmalarında aktif rol aldım. Mimari değerleri çalışmalarımıza yansıtabileceğimiz, kendimi geliştireceğim ve katkı sağlayabileceğim bir iş aramaktayım. Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

Ege Rafet Yakşi

06 Eyl 2021

Telefon:+905393306923
E-Posta:ege.yaksi@gmail.com
Ege Rafet Yakşi
İlan Mesajı:

İstanbul Bilgi Üniversitesi 2019 Mezunuyum. Okuduğum dönemde stajlarımı Mesa Mesken ve Erginoğlu & Çalışlar\'da yaptım. Mezuniyetimden Sonra Kuveyt Uluslararası Havaalanı Projesinde saha ve design Ofis tecrübesi edindim. Pandemi sürecinde geri döndüm. 2021 Aura İstanbul Bahar Döneminde araştırmacı olarak yer aldım. Bim olarak Revit ve Archicad\'e hakimim. üst düzey Rhino (grasshopper Dahil) bilgim var. Adobe programlarının büyük bir bölümünü kullanıyorum (id, ps, ai, pr, ae). tasarım, modelleme, uygulama projesi çizimi, iş takibi genel yeteneklerim arasında.